budějovický majáles

6. až 11. května 2013

vše o budějovickém majálesu

Nevyčerpatelná studnice informací pro všechny, kteří se chtějí o našem festivalu dozvědět trochu víc, než jen jména hlavních účinkujících. Rozhodně neopomeňte historii, kterou jsme pro vás zpracovali až k samým počátkům obnoveného Majálesu v Českých Budějovicích včetně autentických fotografií. Enjoy!

aktuality

aktuality

Návyková sekce pro všechny, kdo chtějí o všem vědět první, nebo pro ty, kdo se bojí, jak to dopadne s pouliční scénou, když budou padat kroupy. To vše a mnoho dalších užitečných a hlavně naprosto aktuálních informací!

průvodce

průvodce

Virtuální průvodce pro všechny přespolní i místní fanoušky Majálesu. Jednoduchá cesta hlubokým festivalovým lesem prostřednictvím jednoduchého dialogu. Otázky, na něž se nejčastěji ptáte, budou konečně zodpovězeny!

ubytování

ubytování

Pro všechny, co na Budějovický Majáles přijedou z jiných měst, letos přinášíme s předstihem přehled ubytovacích možností všech cenových kategorií v Českých Budějovicích.

historie

historie

Pohádka na pokračování pro všechny malé i velké. Za sedmero horami a dvěma řekami a nekonečným oceánem improvizace žilo bylo pět až třicet lidí, kteří dělali zadarmo festival a pokud nezemřeli, dělají ho někteří z nich dodnes.

kdo jsme

kdo jsme

Seznamte se s panoptikem organizátorů Budějovického Majálesu 2013! Zjistěte, kdo tvoří organizační team, kdo je hodný a kdo zlý, kdo se s kým hádá, kdo koho miluje a mnoho dalších životně důležitých informací!

partneři

partneři

Síň slávy obsahující jména štědrých donátorů a partnerů, díky nimž může náš festival nést nálepku "neziskový", i těch, kdo pomáhají bohulibou majálesovou ideu šířit mediálním éterem.

kontakt

kontakt

Chcete vystoupit jako umělec, podpořit Majáles jako partner nebo pomoct se stavbou pódií? Budeme rádi, když nás kontaktujete. Kontakty jsou určeny především pro účinkující, zástupce partnerů a institucí – pro dotazy návštěvníků je určena diskuze.

Předchozí Další

Budějovický Majáles je největší nekomerční festival živé kultury v ČR.
Je unikátní nejen svým rozsahem a progresivní dramaturgií, ale i historickou lokalitou, otevřenou atmosférou a týmem dobrovolníků, kteří jej již 10 let připravují. Cílem festivalu je rozvoj občanské společnosti a aktivní zapojení mladých lidí do dění ve městě. Budějovický Majáles se podílí také na projektu Studentského krvebraní, jehož smyslem je získání mladých dárců krve.
Je-li vám to sympatické, podpořte nás! Majáles není samozřejmost.

g+

Budějovický Majáles v minulosti přivezl jména jako Princess Chelsea /nz/, Jazzsteppa /uk/, N.O.H.A. /de/, Tata Bojs, WWW, Prago Union, MIDI LIDI, Žagar /hu/, -123 minut, DVA, Zrní, Charlie Straight, Sunshine, The Feud /uk/, Sunflower Caravan, OTK, Please the Trees, Čoko Voko, Puding pani Elvisovej /sk/, Bonus, Giantree /aus/, Capillary Action /usa/, Kazety, Ventolin, Pjoni & Ink Midget, Rocky Leon /usa/ nebo Sporto, z divadel pak Husa na provázku, Teatr Novogo Fronta /rus/, Divadlo Continuo, Vosto5, Buchty a loutky, Krepsko /fin/, Malé divadlo Kjógenu, Divadlo Líšeň a mnoho dalších. Z dalších umělců nelze nezmínit skupinu Ztohoven, výtvarníky Davida Böhma a Jiřího Frantu nebo videomapping od BOOT_audiovisual. Součástí festivalu je i největší karnevalový průvod v ČR s více než 3000 účastníky a řada speciálních akcí jako autokino, workshopy, cestovatelské besedy, slam poetry a filmové projekce.

© Studentské kulturní sdružení České Budějovice, Jírovcova 8, 371 61, České Budějovice, IČ: 266 48 580  |  Kontakty  |  Press