budějovický majáles

6. až 11. května 2013

kdy zveřejníme program?

Festival už se blíží a je nejvyšší čas vám prozradit, na jaké umělce se letos můžete těšit. Nebojte, už vás nebudeme napínat dlouho.

Desátého dubna jsme definitvně uzavřeli program a přesně tedy víme, co vám letos nabídneme. V tuto chvíli usilovně pracujeme na psaní anotací, sestavujeme programu do přehledné tabulky, doplňujeme fotografie umělců a především dokončujeme nový web. Práce je to spousta, ale děláme vše proto, abychom ji zvládli dokončit co nejdřív. Program vám totiž chceme prozradit se vší parádou, ne jen tak mezi řečí.

A kdy tedy bude? Uděláme vše proto, abychom program stihli zveřejnit příští týden. Už teď vám ale můžeme prozradit jednu věc - rozhodně stojí za to. Nejdůležitější je si pamatovat datum Majálesu, 12.-16. května. Ať už si v tomto termínu z desítek scén a více než stovky bodů programu vyberete cokoliv, rozhodně neuděláte chybu. A pokud už to nemůžete vydržet, projeďte si historii na našem Facebooku, několik umělců už jsme prozradili. Na stránce události mezi pěti tisíci hosty můžete nalézt své kamarády, se kterými na Majáles vyrazíte.

Krásný víkend a těšte se, do Majálesu zbývá už jen měsíc!

Předchozí Další

Budějovický Majáles je největší nekomerční festival živé kultury v ČR.
Je unikátní nejen svým rozsahem a progresivní dramaturgií, ale i historickou lokalitou, otevřenou atmosférou a týmem dobrovolníků, kteří jej již 10 let připravují. Cílem festivalu je rozvoj občanské společnosti a aktivní zapojení mladých lidí do dění ve městě. Budějovický Majáles se podílí také na projektu Studentského krvebraní, jehož smyslem je získání mladých dárců krve.
Je-li vám to sympatické, podpořte nás! Majáles není samozřejmost.

g+

Budějovický Majáles v minulosti přivezl jména jako Princess Chelsea /nz/, Jazzsteppa /uk/, N.O.H.A. /de/, Tata Bojs, WWW, Prago Union, MIDI LIDI, Žagar /hu/, -123 minut, DVA, Zrní, Charlie Straight, Sunshine, The Feud /uk/, Sunflower Caravan, OTK, Please the Trees, Čoko Voko, Puding pani Elvisovej /sk/, Bonus, Giantree /aus/, Capillary Action /usa/, Kazety, Ventolin, Pjoni & Ink Midget, Rocky Leon /usa/ nebo Sporto, z divadel pak Husa na provázku, Teatr Novogo Fronta /rus/, Divadlo Continuo, Vosto5, Buchty a loutky, Krepsko /fin/, Malé divadlo Kjógenu, Divadlo Líšeň a mnoho dalších. Z dalších umělců nelze nezmínit skupinu Ztohoven, výtvarníky Davida Böhma a Jiřího Frantu nebo videomapping od BOOT_audiovisual. Součástí festivalu je i největší karnevalový průvod v ČR s více než 3000 účastníky a řada speciálních akcí jako autokino, workshopy, cestovatelské besedy, slam poetry a filmové projekce.

© Studentské kulturní sdružení České Budějovice, Jírovcova 8, 371 61, České Budějovice, IČ: 266 48 580  |  Kontakty  |  Press