budějovický majáles

6. až 11. května 2013

udělej dobrou věc

Majáles potřebuje tvojí podporu právě teď! Kup si tričko nebo placku, přispěj dobrovolným vstupným nebo nám pomoz s realizací festivalu. Majáles není samozřejmost.

trička & placky

trička & placky

Ukaž celému světu, že tvoje láska k Budějovickému Majálesu je skutečná a nefalšovaná. Pro holky i pro kluky, ve spoustě barev a velikostí!

dobrovolné vstupné

dobrovolné vstupné

Jestli ti není lhostejný osud festivalu a lidí, kteří jej pořádají, zamysli se, jestli nemůžeš dát pár korun pro dobro věci. Jsme rádi za každý příspěvek!

brigádníci

brigádníci

Hledáme mladé, silné a učenlivé pomocníky – no prostě tebe! Většina současných organizátorů začínala právě jako brigádníci. Chceš se stát jedním z nás?

podpořili nás

podpořili nás

Frajeři, bez kterých by majáles nemohl existovat tak, jak jej znáte. Zalov v kapse, pomož dobré věci a získej své místo na zdi slávy!

Předchozí Další

Budějovický Majáles je největší nekomerční festival živé kultury v ČR.
Je unikátní nejen svým rozsahem a progresivní dramaturgií, ale i historickou lokalitou, otevřenou atmosférou a týmem dobrovolníků, kteří jej již 10 let připravují. Cílem festivalu je rozvoj občanské společnosti a aktivní zapojení mladých lidí do dění ve městě. Budějovický Majáles se podílí také na projektu Studentského krvebraní, jehož smyslem je získání mladých dárců krve.
Je-li vám to sympatické, podpořte nás! Majáles není samozřejmost.

g+

Budějovický Majáles v minulosti přivezl jména jako Princess Chelsea /nz/, Jazzsteppa /uk/, N.O.H.A. /de/, Tata Bojs, WWW, Prago Union, MIDI LIDI, Žagar /hu/, -123 minut, DVA, Zrní, Charlie Straight, Sunshine, The Feud /uk/, Sunflower Caravan, OTK, Please the Trees, Čoko Voko, Puding pani Elvisovej /sk/, Bonus, Giantree /aus/, Capillary Action /usa/, Kazety, Ventolin, Pjoni & Ink Midget, Rocky Leon /usa/ nebo Sporto, z divadel pak Husa na provázku, Teatr Novogo Fronta /rus/, Divadlo Continuo, Vosto5, Buchty a loutky, Krepsko /fin/, Malé divadlo Kjógenu, Divadlo Líšeň a mnoho dalších. Z dalších umělců nelze nezmínit skupinu Ztohoven, výtvarníky Davida Böhma a Jiřího Frantu nebo videomapping od BOOT_audiovisual. Součástí festivalu je i největší karnevalový průvod v ČR s více než 3000 účastníky a řada speciálních akcí jako autokino, workshopy, cestovatelské besedy, slam poetry a filmové projekce.

© Studentské kulturní sdružení České Budějovice, Jírovcova 8, 371 61, České Budějovice, IČ: 266 48 580  |  Kontakty  |  Press