budějovický majáles

6. až 11. května 2013

the rodina

česko  /  vj workshop  /  therodina.com  /  středa, kredance, 15:00

The Rodina (*2010) je grafické studio intimity, lásky a důvěry, kde jednotlivci mohou uniknout soutěži ponižujících sil v post-postmoderní společnosti!

The Rodina jsou taky Tereza Rullerová (Texa) a Vít Musil, kteří vás v jednodenním workshopu naučí základy vjingu. Workshop bude probíhat ve středu 8.května v Galerii R51 (Riegrova 51, 4.patro). Trvat bude od 11 do 19 hodin, návštěvníci budou mít hodinovou pauzu na oběd.

Pozor: kapacita je omezená na 15 lidí a je nutné je nutné se předem přihlásit na emailové adrese workshop@therodina.com a také si s sebou přinést počítač.

Váš počítač by měl mít předem nainstalovaný některý z těchto softwarů - pro Mac Modul8, jinak Resume Arena či Avenue (zdarma ke stažení zde http://resolume.com/download/), dokonce může postačit i Adobe Photoshop.

Budějovický Majáles je největší nekomerční festival živé kultury v ČR.
Je unikátní nejen svým rozsahem a progresivní dramaturgií, ale i historickou lokalitou, otevřenou atmosférou a týmem dobrovolníků, kteří jej již 10 let připravují. Cílem festivalu je rozvoj občanské společnosti a aktivní zapojení mladých lidí do dění ve městě. Budějovický Majáles se podílí také na projektu Studentského krvebraní, jehož smyslem je získání mladých dárců krve.
Je-li vám to sympatické, podpořte nás! Majáles není samozřejmost.

g+

Budějovický Majáles v minulosti přivezl jména jako Princess Chelsea /nz/, Jazzsteppa /uk/, N.O.H.A. /de/, Tata Bojs, WWW, Prago Union, MIDI LIDI, Žagar /hu/, -123 minut, DVA, Zrní, Charlie Straight, Sunshine, The Feud /uk/, Sunflower Caravan, OTK, Please the Trees, Čoko Voko, Puding pani Elvisovej /sk/, Bonus, Giantree /aus/, Capillary Action /usa/, Kazety, Ventolin, Pjoni & Ink Midget, Rocky Leon /usa/ nebo Sporto, z divadel pak Husa na provázku, Teatr Novogo Fronta /rus/, Divadlo Continuo, Vosto5, Buchty a loutky, Krepsko /fin/, Malé divadlo Kjógenu, Divadlo Líšeň a mnoho dalších. Z dalších umělců nelze nezmínit skupinu Ztohoven, výtvarníky Davida Böhma a Jiřího Frantu nebo videomapping od BOOT_audiovisual. Součástí festivalu je i největší karnevalový průvod v ČR s více než 3000 účastníky a řada speciálních akcí jako autokino, workshopy, cestovatelské besedy, slam poetry a filmové projekce.

© Studentské kulturní sdružení České Budějovice, Jírovcova 8, 371 61, České Budějovice, IČ: 266 48 580  |  Kontakty  |  Press