budějovický majáles

6. až 11. května 2013

dj tvyks & support: veit b

česko  /  electro  /  www.tvyks.com  /  úterý, kredance, 20:00

Dj Tvykse není třeba českému (ani londýnskému a berlínskému) publiku dlouze představovat: český DJ a producent, který se na scéně pohybuje od začátku 90. let, žil dlouhou dobu v Berlíně, kde pořádal GET WAVEY parties v klubu Magnet. Dnes Tvyks žije v Londýně, kde pokračuje v pořadatelské činnosti. Hraje ty nejnovější a nejsvěžejší věci napříč evropskou scénou a každou sobotu moderuje na Radiu 1 pořad VIBRATOR.

Producentská činnost: dvousingl Tvyks - "From Prague To Berlin" (label: Meanbucket/2010), "From Prague To Berlin" (Remixed) (label: Meanbucket/2011)

Remixy pro: Dryman, Fiordmoss, James Blake, Kazety, Lo-Fi-Fnk, Republic of Two, The Uniques ... a další

Budějovický Majáles je největší nekomerční festival živé kultury v ČR.
Je unikátní nejen svým rozsahem a progresivní dramaturgií, ale i historickou lokalitou, otevřenou atmosférou a týmem dobrovolníků, kteří jej již 10 let připravují. Cílem festivalu je rozvoj občanské společnosti a aktivní zapojení mladých lidí do dění ve městě. Budějovický Majáles se podílí také na projektu Studentského krvebraní, jehož smyslem je získání mladých dárců krve.
Je-li vám to sympatické, podpořte nás! Majáles není samozřejmost.

g+

Budějovický Majáles v minulosti přivezl jména jako Princess Chelsea /nz/, Jazzsteppa /uk/, N.O.H.A. /de/, Tata Bojs, WWW, Prago Union, MIDI LIDI, Žagar /hu/, -123 minut, DVA, Zrní, Charlie Straight, Sunshine, The Feud /uk/, Sunflower Caravan, OTK, Please the Trees, Čoko Voko, Puding pani Elvisovej /sk/, Bonus, Giantree /aus/, Capillary Action /usa/, Kazety, Ventolin, Pjoni & Ink Midget, Rocky Leon /usa/ nebo Sporto, z divadel pak Husa na provázku, Teatr Novogo Fronta /rus/, Divadlo Continuo, Vosto5, Buchty a loutky, Krepsko /fin/, Malé divadlo Kjógenu, Divadlo Líšeň a mnoho dalších. Z dalších umělců nelze nezmínit skupinu Ztohoven, výtvarníky Davida Böhma a Jiřího Frantu nebo videomapping od BOOT_audiovisual. Součástí festivalu je i největší karnevalový průvod v ČR s více než 3000 účastníky a řada speciálních akcí jako autokino, workshopy, cestovatelské besedy, slam poetry a filmové projekce.

© Studentské kulturní sdružení České Budějovice, Jírovcova 8, 371 61, České Budějovice, IČ: 266 48 580  |  Kontakty  |  Press